Акційні тарифи:
Цікаво!

Про нас

Компанія FiberLink пропонує зручний і вигідний зв’язок для доступу в інтернет, та локальну мережу на швидкості до 100 Мбит/сек з гарантованою якістю й високим рівнем обслуговування. Ми віримо, що використання інноваційних технологій й орієнтація на якісний сервіс дозволять нам, створювати послуги, що задовольняють потреби людей, і передбачати їхні майбутні бажання!
Компанія будує свої мережі за технологією FTTB – оптика в кожний будинок – з використанням оптоволоконних магістралей і сучасного керованого обладнання. Ми стежимо за всіма новинками у світі інтернет технологій, які активно використовуються для забезпечення якості й надійності послуг для наших клієнтів. Доступ до мережі інтернет відкриває перед Вами нові можливості в організації Вашого індивідуального простору для спілкування:

  – персональна виділена лінія у вашій квартирі
  – миттєвий доступ в інтернет
  – швидке підключення
  – здійснення відео-дзвінків
  – доступ до особистої статистики
  – доступ до локальних медіа-ресурсів
  – технічна підтримка користувачів

Зручні тарифні плани дозволять Вам ощадливо використовувати Ваші кошти. Ми завжди зможемо підібрати комфортний саме для Вас тарифний план.

Різні варіанти оплати. Вибирайте як Вам буде зручніше. Ви можете оплатити наші послуги в офісі або через банк.

Функціонал абонентської статистики – дозволить Вам дивитися в on-line режимі стан Вашого рахунку, змінювати тарифний план, замовляти додаткові послуги, продивлятись історію оплат, а також багато чого іншого, і все це не виходячи з дому.

Ми розвиваємося й впроваджуємо нові технології, щоб надавати для Вас нові послуги.

Наші користувачі мають доступ до медіапорталу, де знаходиться величезна кількість розважальних, художніх, документальних і мультиплікаційних фільмів і серіалів. Список постійно оновляється. Море фільмів доступних у мережі, тільки для Вашого комфорту.

Пропонуємо клієнтам доступ до мережі інтернет за доступними тарифами, без витрат на дороге встаткування, вільною телефонною лінією з використанням волоконно-оптичних технологій.

Постійна робота над поліпшенням якості сервісу й увага до кожного абонента – основи успіху нашої компанії.